شامپو بدن خنک کننده و شامپو بدن انرژی بوست
شامپو بدن آقایان، محصولی جدید از لاین مردانه مای
شهریور ۱۲, ۱۳۹۸
رژلب مایع مات
رژ لب مایع مات و ترند‌‌های تابستانی جذاب و شیک
شهریور ۱۷, ۱۳۹۸

چرا استفاده از بادی اسپلش و مام رول برای هرشخصی اهمیت دارد؟

نحوه استفاده از بادی اسپلش خوشبو

زندگی اجتماعی، حضور در جمع های مختلف و همچنین میل به پاکیزگی و خوش بو بودن همه و همه در کنار یکدیگر باعث می‌شوند تا ما بخواهیم خوش عطر باشیم؛ هم به خاطر خودمان و هم اطرافیان. مطمئنا اطرافیان و افراد اجتماع نیز ترجیح می‌دهند در کنار افرادی باشند که علاوه براینکه بوی بد نمی دهند، با استفاده از راهکارهای مختلف سعی کرده اند بوی خوش داشته باشند. در مسیر حفظ بهداشت و عطر خوش هر فرد علاوه بر استحمام مداوم و به موقع، استفاده از لباس های تمیز و موارد مشابه استفاده از عطر، بادی اسپلش خوشبو و مام رول می‌تواند تاثیر بسیار خوبی داشته باشد. البته دقت داشته باشید که از این محصولات حتما باید در کنار استحمام استفاده کرد و این محصولات به هیچ عنوان نمی توانند جایگزین شستشوی روزانه بدن باشند.

بادی اسپلش

بادی اسپلش خوشبو در انواع زنانه و مردانه و با رایحه های مختلفی در بازار وجود دارد. بادی اسپلش عطر یا ادکلن نیست و در ساختار رقیق و مایع آن آب، الکل و ترکیبات طبیعی و اسانس‌ها وجود دارند. بادی اسپلش‌ها با توجه به ساختار مواد مختلفی که از آن‌ها تشکیل شده‌اند، می‌توانند به نرمی و لطافت و آبرسانی پوست کمک کنند. بعد از استحمام به دلیل استفاده از انواع شوینده‌ها پوست میزانی از رطوبت خود را از دست می‌دهد. بادی اسپلش می‌تواند میزانی از این رطوبت را جبران کند و از تعریق بیش از حد و ایجاد بوی نامطبوع جلوگیری کند.

بادی اسپلش با توجه به ساختار و مواد سازنده اش درصورتی که ماده حساسیت زایی نداشته باشد باید روی سطح پوست اسپری شود. برخی روغن‌ها و عناصر تشکیل دهنده بادی اسپلش می‌توانند به زیبایی پوست شما، حفظ طراوت آن، جوانسازی و تغذیه پوست کمک کنند. همه این فواید درکنار ارزش افزوده اصلی بادی اسپلش که خوش بو کردن پوست و بدن انسان است می‌تواند بسیار مفید و پرکاربرد باشد.

نحوه استفاده از بادی اسپلش

باید دقت داشته باشید که با توجه به دستورالعمل های استفاده از بادی اسپلش، بهترین زمان برای استفاده از آن بعد از استحمام است. باید این محلول روی پوست تمیز و کمی نمدار که منافذ سطح پوست بازتر است و آمادگی بیشتری برای جذب دارد اسپری شود و سپس منتظر بمانید تا محلول اسپری شده روی پوست به صورت کامل خشک شود. همچنین لازم است بدانید بادی اسپلش‌ها ماندگاری خیلی زیادی ندارند و لازم است درصورت تمایل و امکان در طول روز تمدید شوند.

هیچ وقت زمانی که عرق کرده اید و بدن شما بوی ناخوشایندی دارد از بادی اسپلش استفاده نکنید؛ این کار باعث می‌شود  تا بوی بد چند برابر شود. هیچ گونه عطر، اسپری و یا بادی اسپلش نمی تواند جایگزینی برای استحمام باشد و باید به این مهم توجه کافی داشته باشید.

نکته مهم : زنان شیرده  و باردار نباید از بادی اسپلش‌ها استفاده کنند زیرا این ترکیبات از طریق پوست جذب بدن می‌شوند و ممکن است برای کودک مطلوب نباشند.

جالب است بدانید استفاده از عطر، لوسیون و کرم هایی که عطر و رایحه ای مشابه بادی اسپلش خوشبو شما دارند نیز به تقویت عطر خوش و ماندگاری بیشتر آن کمک می‌کنند.

تفاوت مام و بادی اسپلش خوشبو

مام رول

انواع مام رول و رول ضد تعریق برای جلوگیری از تعریق بیش از حد و ایجاد بوی نا مطبوع در بازار موجود می‌باشند و به فروش می‌رسند. بهترین زمان استفاده از مام بعد از استحمام و روی پوست تمیز است. دقت داشته باشید در صورتیکه عرق کرده اید و پوست شما بوی نامطبوعی دارد از مام استفاده نکنید این محصول نیز مانند بادی اسپلش روی پوست با بوی نامطبوع، تاثیری نخواهد داشت.

انواع مام های مایع یا صابونی با رایحه های مختلف و یا بدون رایحه مخصوص خانم‌ها و آقایان در بازار موجود می‌باشند. توجه داشته باشید دئودورانت‌ها با از بین بردن باکتری های سطح پوست مانع ایجاد بوی بد می‌شوند اما مام رول و رول ضد تعریق باعث می‌شود تا منافذ پوست بسته شود و از ایجاد عرق جلوگیری می‌کنند.

خوب است بدانید استفاده از محصولات مراقبت از پوست که PH بدن را کنترل و تنظیم می‌کنند و محصولاتی که باکتری‌ها را از بین می‌برند باعث جلوگیری از ایجاد بوی بد بدن می‌شوند زیرا فعالیت این باکتری‌ها است که باعث بوی نامطبوع می‌گردد.

 

مام رول و بادی اسپلش چه تفاوتی دارند؟

مام‌ها و رول ضد تعریق از تعریق بیش از حد جلوگیری می‌کنند ولی بادی اسپلش خوشبو فقط باعث خوش بو شدن پوست تمیز و پاکیزه شما می‌شوند. این شما هستید که با انتخاب محصول مناسب شرایط خود، با توجه به تفاوت هایی که محصولات مختلف دارند و با توجه به ویژگی های پوست و بدن تان محصول مناسب را انتخاب می‌کنید.

واضح است خوش بو بودن پیش از هر چیزی باعث داشتن روحیه ای خوب و انرژی مثبت می‌شود و از طرفی دیگر می‌تواند اعتماد به نفس شما را افزایش دهد، خوش بو بودن می‌تواند کمک کند تا در جمع های مختلف راحت تر حاضر شوید و دیگران از حضور درکنار شما آزرده خاطر نشوند و بو و عطر خوش یک نکته مثبت برای هر آقا یا خانم به حساب می‌آید.

بادی اسپلش خوشبو و مام رول

شما تجربه استفاده از بادی اسپلش ها و مام رول های مای را داشته اید؟

می توانید در اینجا تجربه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *