محصولات ضدآفتاب مای را فراموش نکنید
محصولات ضدآفتاب مای
تیر ۱۸, ۱۳۹۸
استفاده از کرم ضد آفتاب مای
۷ اشتباه رایج در استفاده از کرم‌ ضد آفتاب
تیر ۱۸, ۱۳۹۸

پاک کننده آرایش چشم دوفازی مای

پاک کننده آرایش چشم مای

کاهش سن آرایش طی سالهای اخیر، و روند فزاینده مصرف محصولات متنوع آرایشی در بین بانوان، مدت تماس پوست با لوازم آرایش را در طول عمر فرد افزایش داده است لذا انتخاب مواد پاک کننده مناسب و رعایت اصول صحیح پاک سازی لوازم آرایش از روی پوست، توسط مصرف کنندگان اینگونه محصولات، بسیار حائز اهمیت است. الخصوص پاک کردن آرایش چشم که پاک کننده آرایش چشم یک محصول تخصصی برای این موضوع است.

رعایت نکات فوق الذکر، در مورد پوست لطیف و حساس اطراف چشم، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. ضمن اینکه جهت پیشگیری از بروز حساسیت و خارش و سوزش چشم و همچنین خشکی پوست اطراف چشم، باید از پاک کننده هایی استفاده نمود که ضمن تامین نرمی و رطوبت پوست اطراف چشم، از فرمولاسیون غیر حساسیت زا و سازگار با شرایط طبیعی مایعات داخلی چشم نیز برخوردار باشند.

لوسیون پاک کننده آرایش دور چشم مای، با برخورداری از ویژگیهای مطلوب فوق الذکر، ترکیبی ایده ال برای پاک کردن لوازم آرایش، بدون ایجاد حساسیت و تحریک چشم و خشکی پوست اطراف چشم می باشد.

پاک کننده آرایش چشم دوفازی مای

این فرآورده، مایعی دو فازی است که از دو بخش مائی ( بیرنگ ) و روغنی ( آبی رنگ ) تشکیل شده است و به همین دلیل، علاوه بر جذابیت ظاهری، می تواند انواع مواد آرایشی با پایه آبی و روغنی را در خود حل نموده و پاک کند.

این محصول استثنایی با قدرت پاک کنندگی بالا، هر نوع مواد آرایشی حتی انواع ضد آب و مقاوم در برابر شستشو را به خوبی پاک نموده و پس از مصرف، نیازی به شستشو ندارد.

این ترکیب، مایعی بسیار سبک بوده و چون از انواع کرم های پاک کننده سبک تر است، پس از مصرف، احساس چربی و سنگینی نامطلوب از خود به جای نمی گذارد، ضمن اینکه با برخورداری از مواد مرطوب کننده و نرم کننده در فاز مائی بیرنگ، علاوه بر ایجاد حس رطوبت و طراوت در اطراف چشم، از ایجاد خشکی پوست اطراف چشم نیز جلوگیری می کند.

به منظور جلوگیری از سوزش و تحریک داخل و اطراف چشم، فرمولاسیون این فرآورده فاقد اسانس بوده، و همچنین دارای PH  متناسب و ساختار سازگار با اشک چشم، می باشد.

تست های درماتولوژیک انجام شده بر روی این فرآورده، کارآمدی و بی ضرری آن را به اثبات رسانده است.

روش مصرف:

قبل از مصرف، بطری را تکان دهید تا دو فاز آبی و روغنی با هم مخلوط شوند. سپس پد مخصوص چشم یا پنبه تمیز را به کمی از مایع آغشته نموده و به کمک آن، مواد آرایشی و یا آلودگیهای محیطی را از روی پلک و مژه پاک کنید. برای هرچشم، از پنبه یا پد جداگانه استفاده نمایید. پس از مصرف پاک کننده مای، نیازی به آبکشی نیست. مراقب باشید مایع وارد چشم نشود و در صورت تماس، چشم را با آب خنک شستشو نمایید.

تا به حال از پاک کننده آرایش چشم دوفازی مای استفاده کرده اید؟

تجربه خود را با ما در میان بگذارید؟

2 Comments

  1. سپاس از وبسایت کاربردی و مفیدتون

  2. تشکر از مطالب ارسالی استفاده کردم از مطالب خوبتون

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *