شناخت برند مای فارما
مای فارما تضمینی بر سلامت و زیبایی پوست شما
مرداد ۲۷, ۱۳۹۸
بادی اسپلش مردانه مای
محصولی ویژه مختص آقایان مشکل پسند، بادی اسپلش مردانه مای
شهریور ۱۰, ۱۳۹۸

بازدید دکتر لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی از کارخانجات آریان کیمیا تک

حضور-لاریجانی-در-کارخانه

حضور-لاریجانی-در-کارخانه

لاریجانی در دیدار با مدیران شرکت آریان کیمیا تک با اشاره به ضرورت حمایت از صنایع در کارخانجات داخلی، گفت: خوشبختانه قوانین بسیاری برای حمایت از صنایع در کشور وجود دارد که باید این قوانین به طور کامل عملیاتی شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی بر ضرورت تولید مواد اولیه کارخانجات آرایشی بهداشتی تأکید کرد و افزود: این شرکت‌ها باید به سمت تولید مواد اولیه و سپس صادرات این مواد حرکت کنند زیرا ما نباید برای تامین مواد اولیه به کشورهای خارجی وابسته باشیم.

در این دیدار همچنین مدیران شرکت آریان کیمیا تک گزارشی از اقدامات، برنامه ها ومشکلات خود به ویژه در حوزه صادرات و گمرکات ارائه کردند.

لازم به ذکر است که شرکت آریان کیمیا تک مجموعه بزرگ تولیدی با بیش از ۱۵ سال سابقه در زمینه تولید محصولات دارویی، آرایشی و بهداشتی است. این شرکت یکی از برترین تأمین کنندگان محصولات آرایشی و بهداشتی در خاورمیانه بوده که برندهای مای و شون از جمله برندهای تجاری مشهوری است که توسط این شرکت تولید می شود. محصولات این شرکت به بیش از ۱۵ کشور در سراسر جهان صادر می شود که خاورمیانه، آسیای میانه و اروپا از مهمترین مقاصد صادراتی این شرکت تلقی می‌شود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *