چروک زیر چشم محصولات مای
راهنمای کامل از بین بردن چین و چروک زیر چشم – قسمت اول
نوامبر 2, 2019
سحر طوسی برای ساخت مدرسه و حمایت از دختران بازمانده از تحصیل رکاب می‌زند
گاهی باید برای ساخت مدرسه و کودکان بازمانده از تحصیل رکاب بزنی!
نوامبر 4, 2019

لبخند بزن، با برند مای حق هیچ کودکی تنهایی نیست!

جازموریان تنها نیست

طلوع خورشید ماه مهر، باید برای همه کودکان ایران زمین شروعی برای تلاش، در کسب دانش و ساختن آینده باشد. ولی توزیع ثروت در همه جای ایران یکسان نیست. وقتی به حاشیه جازموریان می‌روی، فقر بیداد می‌کند. تنهایی و بی پشتوانه بودن کودکان را محاصره کرده است. در جایی که حتی تهیه نان شب برای سرپرستان خانواده سخت است چه برسد به لوازم تحریر؛ مای معتقد است حق هر کودک سلامتی و لبخند است. پس با پیوستن به کمپین جازموریان تنها نیست سعی دارد تا هیچ کودکی در این سرزمین تنها نباشد.

 

برند مای همراه جازموریان و کمپین کیف_مهر

این روزها خوشبختانه با کوشش سروش صلواتیان، جازموریان تنها نیست. مای صدای کودکان جازموریان را شنید و با حمایت از هزار کودک دبستانی (پانصد پسر و پانصد دختر) در کمپین #کیف_مهر، با تهیه 384 دفتر نقاشی، 1000 شامپو و 1000 اسباب بازی در این کمپین قدمی برداشت. تا حداقل برای لحظه‌ای هیچ کودکی احساس تنهایی نکند.

دیدن لبخند روی صورت کودکان جازموریان بعد از توزیع کیف مهر آنقدر زیبا بود که با هر لبخند، میتوانستی سری به دنیای امید بزنی و برگردی. کاش همه قدمی برداریم، تا هیچ کودکی احساس تنهایی و بی پشتوانه بودن نکند.

جازموریان تنها نیست با مای

رنگ زندگی را لبه طاقچه عادت از یاد نبریم

فراموش نکنیم، رنگ زندگی همیشه خاکستری است. دنیا هیچ وقت روی یک پاشنه نمی‌چرخد. دنیا پر از سفید و سیاه‌هایی که لحظه‌های شما را پر می‌کند. گاهی رویا به سراغ‎مان می‌‌آید و گاهی کابوس دنیای ما را در بر می‌گیرد. ولی حق کودکان، رویای آینده و خوشبختی است. پس با عادت به چشم بستن روی این حق، آن را از یاد نبریم.

بچه های جازموریان تنها نیست

تلاش مای در تامین آینده‌ای پر از سلامتی و لبخند برای کودکان

برند مای به عنوان برند محبوب از نگاه مصرف کننده و برند ملی، کودکان را به عنوان آینده سازان ایران و این برند می‌شناسد و همیشه در حد توان گامی خواهد برداشت، تا هیچ کودکی در ایران تنها و بی‌پشتیبان نماند.

ما تمام تلاشمان را می‌کنیم تا حق لبخند به کودکان برگردد، هدف ما برای رسیدن به این مهم ساخت راهی برای  افزایش تولید ملی، کارآفرینی و تامین حق بهداشت هر ایرانی به خصوص کودکان و جوانان است. هدفی که همیشه در تبلیغات و کیفیت محصولات مای به چشم خورده به صحنه عمل رسیده است. پس برند مای همراه شوید تا ایرانی پر از امید را برای نسل آینده بسازیم.

بچه های جازموریان تنها نیست با شما

شما به عنوان یک ایرانی چه انتظارتی از یک برند به عنوان حامی مردم ایران زمین دارید؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *