صادر کننده نمونه کشور ایران
پرفروش‌ترین برند محصولات آرایشی، صادر کننده نمونه سال۹۷ شد
تیر ۱۸, ۱۳۹۸
سلامت موی سر و مراقبت از مو
چگونه موهایی سالم داشته باشیم؟
تیر ۱۸, ۱۳۹۸

چگونگی یافتن دئودورانت های مناسب

چگونگی یافتن دئودورانت های مناسب

دئودرانت ها ترکیباتی هستند که بر روی بدن جهت کاهش بوی بدن به کار می روند. ضدعرق ها معمولاً در ناحیه زیربغل بکار می­ روند.

عرق به خودی خود دارای بو نیست مگر اینکه توسط باکتری ها دچار بو شود. باکتری ها در مناطق گرم و مرطوب فعالیت می کنند. ناحیه زیربغل به عنوان یکی از گرم ترین سطوح بدن انسان به حساب می آید و استفاده از دئودورانت ها در فصل تابستان امری ضروری به حساب می آید.

بعضی خوشبو کننده های زیربغل، حساسیت می دهند و باعث التهاب، قرمز شدن پوست و حتی خارش می شوند. در این صورت بهتر است از مصرف زیر بغلی های معطر دوری کنید.

اگر با وجود استفاده از دئودورانت ها، زیربغل تان بوی خوبی ندارد بهتر است در جستجوی دئودورانت هایی باشید که خاصیت ضد باکتری هم دارند. خود عرق بدن شاید در اغلب موارد بدبو نباشد ولی در مجاورت پوست آن هم در منطقه ای که کمابیش پوشیده است، محیط مهیایی برای رشد باکتری ها می شود. بوی بدی که از بدن بر می خیزد مسببش باکتری ها و فعل و انفعالات شان هستند. دئودورانت ضد باکتری، بهتر است دو مرتبه در روز زده شود.

طریقه استفاده از دئودورانت ها:

خوشبو کننده ها را شب ها، قبل از خواب بزنید. شبها بدن، کمتر عرق می کند و مواد خشک کننده درون آنها، جدارهای پوستی خروج عرق در بدن را مسدود می کند. اگر صبح ها قبل از بیرون رفتن از خانه یکبار دیگر از دئودورانت مورد نظر استفاده کنید می توانید با خیال راحت تری در محیط کار فعال باشید.

شرکت مای، دئودورانت فرش اکت و دئودورانت پاورلیفت را مخصوص آقایان است را به بازار عرضه نموده است که دارای خواص ضد تعریق، بدون ایجاد سفیدک روی بدن، فاقد الکل و مناسب برای پوستهای حساس می باشد.

آیا تا به حال از دئودورانت های مردانه مای استفاده کرده اید؟

تجربه خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *