کرم های ضد آفتاب مای
کرم های ضد آفتاب را جدی بگیرید
تیر ۱۸, ۱۳۹۸
شستشوی صحیح مو ها به چه صورت است؟
شستشوی صحیح موها به چه صورت است؟
تیر ۱۸, ۱۳۹۸

فوم پاک کننده آکنه لاین مای

فوم پاک کننده آکنه لاین مای

افراد دارای پوست چرب و مختلط و آکنه ای، مجبورند برای زدودن چربی پوست خود، مکررا از صابون و ژل های شوینده استفاده کنند، که این کار به مرور سبب خشکی پوست می گردد. فوم پاک کننده آکنه لاین مای با فرمولاسیونی خارق العاده، بنا به دلایل ذیل، جایگزینی ایده آل برای صابونها و ژل های شوینده و پاک کننده است:

” عصاره درخت چای ” موجود در فوم پاک کننده آکنه لاین مای ، با اثر ضد باکتریایی خود ضمن کمک به درمان آکنه و جوشهای صورت و سایر قسمتهای بدن ( بازو ، گردن ، پشت ، سینه ، … ) از ایجاد جوشهای جدید نیز جلوگیری مینماید.

” عصاره گیاه جوجوبا ” موجود در فوم پاک کننده آکنه لاین مای ، بواسطه اثرات ضدالتهابی و نرم کنندگی عالی، ضمن کمک به رفع التهاب پوست، موجب نرمی و لطافت و احساس آرامش بیشتر پوست نیز می گردد.

به دلیل بافت کاملا سبک کف حاصل از فوم پاک کننده آکنه لاین MY و نفوذ بهتر به درون پوست، چربی پوست را بسیار بهتر و سریعتر از صابون و ژل پاک سازی نموده و درنتیجه، اثرات درمانی مطلوبتری دارد.

مزیت دیگر این فرآورده استثنایی، نوع بسته بندی کاملا محفوظ آن است که ضمن قابلیت کاربرد بسیار راحت، احتمال آلودگی محتویات درون ظرف محصول را نیز به حداقل می رساند. درحالیکه صابون ها با تجمع باکتری ها بر روی سطح مرطوب خود، موجب انتقال آلودگی های میکروبی به روی پوست می شوند.

صابون ها باpH  قلیایی خود،  تعادل پوست را برهم زده و منجر به خشکی پوست می گردند. در حالیکه فوم پاک کننده آکنه لاین مای ، با pH   منطبق با پوست، این مشکل را بوجود نمی آورد.

با قابلیت حمل آسان تر نسبت به صابون، امکان شستشوی صورت در تمامی شرایط زمانی و مکانی را برای مصرف کننده، در طول دوره ی مصرف فراهم می آورد.

ویژگی های بی نظیر فوق الذکر موجب شده است که فوم پاک کننده آکنه لاین MY، علاوه بر جایگزینی مناسب برای صابونها و ژل ها، و یک شوینده ایده آل پوستهای نرمال و چرب و مختلط و مستعد آکنه، برای شستشوی پس از اصلاح صورت آقایانی که پوست چرب و مستعد جوش دارند نیز انتخابی مناسب باشد.

فوم پاک کننده آکنه لاین مای

روش مصرف:

ابتدا پوست خود را با آب ولرم مرطوب نمایید، سپس مقداری از فوم را روی کف دست های تمیز اسپری نموده و با کف حاصله، پوست را خوب ماساژ دهید و پس ازچند ثانیه با آب ولرم آبکشی نمایید. هنگام شستشوی صورت مراقب باشید کف حاصله وارد چشم نشود. چنانچه پس از مصرف این فرآورده، کمی احساس خشکی پوست داشتید، می توانید بسته به نوع پوست خود ، از یکی از مرطوب کننده های مای استفاده نمایید.

تا به حال از فوم پاک کننده آکنه لاین مای استفاده کرده اید؟

تجربه خودتان را با ما در میان بگذارید؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *