مبارزه با کرونا
برند مای در کنار قهرمانان مبارزه با کرونا در بیمارستان مسیح دانشوری
مارس 4, 2020
رنگ رژ لب برای حرفه‌ای‌ها
رژ لب و 12 نکته برای زیبایی آرایش و استفاده حرفه‌ای از آن
مارس 11, 2020

استفاده از کرم مرطوب کننده برای آقایان یک باید است!

مرطوب کننده مردانه

فرهنگ ما به گونه‌ای است که بعضی از آقایان استفاده از آبرسان یا کرم مرطوب کننده را کار بیهوده‌ای دانسته و به آن اعتقادی ندارند. اما استفاده از کرم مرطوب کننده مردانه یک باید است. زیرا سلول‌های پوست در مردان هم مثل خانم ها از مواد آلی مشابهی تشکیل شده و در برابر کم آبی، شوینده‌ها، ژل ضد عفونی کننده، کمبود مواد مغذی، سرما و غیره آسیب خواهد دید.

لطافت یا روشنی دست چیز بدی نیست و نشان از سلامت پوست دارد. دستان خشن یک مرد فقط نشان دهنده، زحمت و تلاش مرد نیست، بلکه آینه آسیب‌های پوستی و بیماری‌های ناشی از آن است.

 بعضی از مرد ها نیز احساس چربی روی پوست دست را دوست ندارند. خوشبختانه کرم مرطوب کننده مکس هیدرا مردانه مای اثر چربی بر دستان شما بر جای نگذاشته و به آن انرژی نیز می‌بخشد.

مخصوصا در آب و هوای سرد، زیر ضد آفتاب، بعد از کار با تینر، الکل، ژل ضد عفونی کننده و یا کار در باد و نزدیک آتش استفاده از مرطوب کننده اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.

 

ویژگی‌های کرم مرطوب کننده برای آقایان

از ویژگی‌های اصلی این کرم، رطوبت رسانی به پوست، نرم کنندگی، بر جای نگذاشتن اثر چربی بر پوست، انرژی بخشی به آن و کاهش تیره‌گی پوست است.

در این کرم که مناسب دست آقایان فرموله شده از عصاره جینسینگ، برای رفع خستگی دست و از عصاره شیرین بیان برای روشن کردن رنگ دستان بهره گرفته شده است.

همچنین با رساندن مواد مغذی به پوست، از آن محافظت کرده و التهابات پوستی را کاهش می‌دهد. این کرم دارای چربی کنترل شده است.

مرطوب کننده مردانه مای

تفاوت کرم مرطوب کننده مردانه و زنانه

کرم مرطوب کننده زنانه نیز برای پوست مردان مناسب است و مردان با توجه به نوع پوست خود می‌توانند هر کدام از آن‌ها را انتخاب کنند. اما کرم مرطوب کننده زنانه معمولا کمی بیشتر روشن کننده است و انرژی بخش نیست. در عوض رطوبت رسانی بیشتری داشته و دارای ویتامین E بوده و به بازسازی سلول‌های پوستی شما نیز کمک خواهد کرد.

کرم مرطوب کننده مردانه ، برای دستان خانم‌ها نیز مناسب بوده، ولی به اندازه کرم مرطوب کننده مخصوص خانم ها موثر نخواهد بود.

آیا از مرطوب کننده استفاده می‌کنید؟

نظر شما درباره استفاده از کرم مرطوب کننده مای ویژه آقایان چیست؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *