انواع براش آرایشی
3 بلایی که در صورت تمیز نکردن براش آرایشی به جان خواهید خرید!
ژانویه 6, 2020
انتخاب بهترین افترشیو برای پوست شما به عوامل متعددی وابسته است.
چطور بهترین افترشیو را در هر شرایطی برای پوست خود انتخاب کنیم؟
ژانویه 10, 2020

مهربد شاملی و درخشش نام ایران در مسابقات کارتینگ و فرمول 4 ابوظبی

مهربد شاملی

مهربد شاملی راننده جوان، سریع و با استعداد اهوازی ایران با تیم حرفه‌ای خود در مسابقات فرمول 4 ابوظبی مقابل حریف‌های اروپایی با اسپانسری برند مای شرکت می‌کند.

 

سابقه مهربد شاملی راننده سریع اهوازی

این راننده که از سال 2016 تا 2018 در مسابقات کارتینگ جونیور با کسب مقام قهرمانی(2017-2018) و سومی (2016) درخشیده بود با رسیدن به مقام دومی در رده سنیور در سال 2018 و نیز نایب قهرمانی در  مسابقات کارتینگ امارات در مقابل حریفان اروپایی مورد توجه تیم‌های حرفه‌ای قرار گرفته و پس از موفقیت در تست‌ها، همراه تیمش در مسابقات فرمول 4 که همزمان با مسابقات فرمول یک برگزار می‌شود. شرکت می‌کند.

مهربد شاملی راننده

درخشش مهربد شاملی در مسابقات ابوظبی

در هفته‌های اخیر، این ورزشکار در مسابقات کارتینگ علی رغم شروع بسیار عالی در پیچ آخر با بدشانسی مواجه شد و پس از تصادف به مقام سومی کارتینگ رسید. همچنین در آخرین دور مسابقات فرمول 4، در مقابل 13 راننده حرفه‌ای اروپایی به مقام هشتم رسید. گفتنی است این راننده با استعداد از سال آینده با تیم خود برای مسابقات به اروپا خواهد رفت.

مهربد شاملی فرمول چهار

اسپانسرینگ مهربد شاملی در مسابقات فرمول 4

اخیرا برند مای در راستای فعالیت‌های خود برای حمایت از ورزشکاران جوان و آتیه‌دار، تصمیم به حمایت از این ورزشکار با استعداد ایرانی گرفته است. امید است با حمایت مای، نام ایران در عرصه‌های بین المللی بیش از پیش بدرخشد.

برای خواندن جدیدترین اخبار در خصوص برند مای با وبلاگ مای همراه باشید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *