خانه تکانی
10 نکته مهم خانه تکانی که باید برای حفظ سلامت خود بدانید
مارس 12, 2020

چند مدل مو جدید و مدل رنگ مو دخترانه نوروز 99 همراه عکس

رنگ مو دخترانه

 برای انتخاب مدل مو و رنگ مو دخترانه نوروز 99 چند پیشنهاد جذاب داریم. پس اگر دنبال مدل مو دخترانه نوروز 99  هستید یا به دنبال انتخاب رنگی جذاب برای نوروز امسال هستید. این مقاله برای شما نوشته شده است.

 

مدل رنگ مو سال 99 و 2020

برای نوروز امسال رنگ‌های سرد روی بورس هستند. این رنگ‌ها به اکثر چهره‌های ایرانی نمی‌آیند. بنابراین استفاده از آمبره این رنگ‌ها طرفدارهای خاص خود را پیدا کرده است.

به جز رنگ آبی سال، رنگ‌های شرابی، قهوه‌ای و زیتونی و سایر رنگ‌های رایج نیز در بین انتخاب‌های همیشگی جای گرفته‌اند. در ادامه برخی از سبک‌های رنگ مو برای سال 99 را معرفی خواهیم کرد.

 

سبک بالیاژ

رنگ کردن مو به سبک فرانسوی است، این روش بیشتر با دست انجام می‌شود و بر روی همه موهای کوتاه و بلند قابل اجراست. موهای تا زیر شانه بهترین حالت را برای این سبک رنگ مو دارند.

این تکنیک بیشتر برای هایلایت کردن مو استفاده می‎‌شود و به معنی حرکت کردن است، در این روش رنگ‌ها از یک سو به سوی دیگر حرکت می‌کند.

بالیاژ ظاهر موها را نسبتا مات می‌کند. وقت کمی از شما در آرایشگاه می‌گیرد. این تکنیک روی موهای صاف بهتر جواب می‌دهد. برای مدل رنگ مو دخترانه نوروز 99 می‌توانید از این تکنیک جذاب هایلایت استفاده کنید.

رنگ مو دخترانه بالیاژ

سبک آمبره

سبک آمبره در آرایشگاه‌های بالای شهر یکی از اصلی‌ترین ترندهای مدل رنگ مو دخترانه نوروز 99 است. سبکی زیبا و پرطرفدار که با دکلره کردن موها آغاز می‌شود تا رنگ قبلی موها را از بین ببرد.

در این نوع مدل رنگ مو دخترانه و زنانه قسمت پایینی موها کمرنگ تر از بخش‌های بالایی است.

رنگ مو دخترانه آمبره

سبک سامبره

این مدل رنگ مو دخترانه و زنانه که ترکیبی از بالیاژ و آمبره است، طرفداران خودش را در نوروز امسال دارد.

سه ترکیب رنگی معمولا در این استایل رنگ مو دیده می‌شود. زیبایی این مدل به هارمونی رنگ‌ها بستگی دارد.

رنگ مو دخترانه سامبره

مدل مو سال 99 و 2020

انتخاب مدل مو دخترانه نوروز 99 و سال 2020 بیشتر به سلیقه شما بستگی دارد. اما مد روز بیشتر مدل‌های کوتاه BOB است. مدل‌های اروپایی کوتاه و در هم ریخته بیشترین تعداد طرفداران را در آریشگاه‌ها به خود اختصاص می‌دهد.

کوتاه کردن مو تا شانه برای استفاده از مدل رنگ مو های بالا نیز رایج شده است. موهای بسیار بلند، در حال حاضر طرفدار زیادی ندارد.

شما چه مدل مو و رنگ مویی را برای عید انتخاب می‌کنید؟

نظرات خود را در کامنت های برند مای مطرح کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *