ژل ضد عفونی کننده
3 راه غلبه بر خشکی پوست پس از استفاده از ژل ضد عفونی کننده
مارس 3, 2020
مرطوب کننده مردانه
استفاده از کرم مرطوب کننده برای آقایان یک باید است!
مارس 7, 2020

برند مای در کنار قهرمانان مبارزه با کرونا در بیمارستان مسیح دانشوری

مبارزه با کرونا

بیشتر مردم و کسب و کارها با تهاجم ویروس کرونا به سنگر خانه‌هایشان پناه برده‌اند، تا یا از انتشار ویروس کرونا در امان باشند یا از پخش آن پیشگیری کنند. اما بعضی افراد هم مثل پزشکان، پرستاران، اعضای تیم پزشکی یا حتی پاکبانان در صف مبارزه با کرونا ایستاده‌اند، تا جان بیماران مبتلا به کرونا جدید را نجات داده و یا این آلودگی را از افراد سالم دور کنند. مثل قهرمانان بیمارستان مسیح دانشوری که از روز اول ورود این بیماری به کشور درگیر مبارزه با آن شدند.

ما نیز مثل 17 سال گذشته، در کنار مردم، به ویژه قهرمانان مبارزه با کرونا ایستادیم و اقدام به پخش مرطوب کننده بین پرستاران، پزشکان و تیم پزشکی بیمارستان‌های درگیر با کرونا مثل بیمارستان مسیح دانشوری کردیم و در گامی فراتر به سراغ پاکبانان عزیز رفتیم تا به مسئولیت اجتماعی خود عمل کرده باشیم. همه چیز از شنیده شدن صدای پرستاران آغاز شد.

پرستاران در راه مبارزه با کرونا

شنیده شدن صدای پرستاران

در شبکه‌های اجتماعی صدای پرستاران را که توسط مردم انعکاس یافته بود را شنیدیم و تصمیم گرفتیم به ارسال پک مرطوب کننده و ژل ضد عفونی کننده به بیمارستان‌ها بپردازیم. همچنین از طریق اینستاگرام با ارسال کرم مرطوب کننده به پرستاران سعی کردیم قدمی در راه تقدیر از این قهرمانان مبارزه با کرونا برداریم. و چون شما عزیزترین قهرمانان ما هستید، خبرهای مربوطه را با هشتگ #عزیزمایی منتشر کردیم.

خوشبختانه این موضوع انعکاس وسیعی میان سلبریتی‌ها، افراد مشهور و تاثیرگذار داشت و صدای ما به گوشه گوشه این مرز و بوم رسید. تاکنون تعداد زیادی پک ارسال کرده‌ایم و در حال ارسال بقیه پک‌ها به سراسر ایران هستیم.

بعد از آن هم متوقف نشدیم و پک‌هایی را نیز برای پاکبانان عزیز آماده و در سطح شهر‌های بزرگ ایران تقدیم آن‌ها کردیم.

 

پاسخ شما به اقدامات مای

در این میان لحظه‌هایی رقم خورد، که اشک شادی را مهمان چشم‌های نگران‌مان کرد، احساس وصف ناپذیری از ترکیب همدلی، شادی و انسانیت، که زندگی را در مقابل هجوم این ویروس جشن می‌گرفت.

کامنت‌های پرستاران در شبکه اجتماعی اینستاگرام بعد از دریافت بسته‌ها آن قدر برای ما ارزش داشته و روحیه بخش بود که شادی مهمان صورت‌ها و دل‌هایمان شد و بیش از پیش مطمئن شدیم، که در راه درست عمل به مسئولیت اجتماعی خود هستیم.

گوشه‌ای از اقدامات مای در مبارزه با کرونا

تجهیز هنرستان 175 نفره نرجس خانعلی زاده

یکی از پرستارانی که جان خود را در صف مبارزه با کرونا از دست داد، نرجس خانعلی زاده پرستار 25 ساله لاهیجانی بود، که غمی بزرگ را بر قلبمان آوار کرد. به همین علت به کمک موسسه مهر گیتی رفتیم تا در تجهیز این هنرستان با نام نرجس خانعلی زاده حامی مالی آن باشیم.

 

حضور مای در بیمارستان مسیح دانشوری

وقتی به بیمارستان دانشوری رسیدیم، هاله‌ای از نگرانی وجودمان را پر کرده بود. اما با دیدن شما روحیه ما تغییر کرد و نگرانی جای خود را به امید داد. بسته‌ها را در بیمارستان تقدیم مسئولین کردیم و با دیدن لبخند‌ها با اطمینان از  پیروزی در کارزار سخت مبارزه با کرونا از آنجا خارج شدیم.

در بیمارستان‌های دیگر هم این اطمینان بیشتر و بیشتر شد و حالا می‌دانیم پیروز این کارزار همدلی مردم ایران خواهد بود.

 انعکاس رسانه‌ای اقدام مای در صدا و سیما

در پی انعکاس این اقدامات توسط افراد مشهور و تاثیر گذار، خوشبتانه رسانه ملی نیز از آن آگاه شد و خبرنگاران به سراغ ما آمدند، تا از اقدامات صورت گرفته گزارشی برای پخش در اخبار تهیه کنند. بعد از آن مدیر عامل شرکت با خبرنگار صدا و سیما مصاحبه‌ای انجام داد.

که شما می‌توانید گوشه‌ای از اقدامات مای و مصاحبه دکتر کیانی مدیر عامل آن با خبرنگاران صدا و سیما را در ویدیو مشاهده کنید.

نقطه نظرات خود در خصوص برند مای را از طریق کامنت ها با ما در میان بگذارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *