ریزش مو و چربی مو ها

0
0

سلام و وقت بخیر

بنده حدود یک سال بیشتره که متوجه نازک شدن و ریزش مو شدم

اول با شماپو هایی مثل کلییر و ضد شوره صحت و پرژک و … پیش رفتم که همشون دو سه هفته اول ریزش رو به شدت کاهش و بعد دوباره افزایش میدادند. البته شامپو کلیر ریزشمو استاندارد کرده بود (کلیر 10) اما خیلی زود کمتر از 24 ساعت کاملا چرب میشد.

بعد به دکتر رفتم که یک دوره درمانی 6 ماهه تحت نظر بودم، از شامپو رینفولیتیل و سرم ها و قطره اش به علاوه شامپو هگور و یک شامپو دیگه اشتفاده کردم در طول دوره درمان مخصوصا سرم ها خیلی خوب شد موهام اما بعد از قطع کردن که به دستور پزشک هم بود دوباره شروع شد، که بعد از مراجعه دوباره سرم ها و دارو های جدیدی نوشت که اقدام به تحیه نکردم چون طبق تحقیقاتم موقت هستند.

از طرفی مشکلات خونی و ارثی هم ندارم و طبق گفته درکتر اصلی ترین عامل ریزشم استرس است که راستم گفتن به شدت استرس بالایی دارم

حالا برای بنده که مو های به شدت چرب و نازکی دارم و قسمتی از سرم هم خالی شده چیزی پیشنههاد می کنین؟

اگر محصولی مشابه با سرم های رینفولتیل دارید ممنون میشم معرفی کنین ،چون خیلی خوب جواب دادند اما با توجه به هزینه شون اصلا صرفه ندارند

اما در نهایت اگر برای ریزش به دکتر بخوایم مراجعه کنیم ، شما دکتری پیشنهاد میکنید؟

ممنون از وقتی که میذارین

  • رضا فردی پرسیده شده 9 ماه قبل
  • آخرین ویرایش 8 ماه قبل
0
0

سلام. ابتدا توصيه مي كنم از روشهاي مختلف براي كاهش و مديريت استرس تان كمك بگيريد. شما مي توانيد از شامپوهاي اويلومد و فورتيمد و تونيك گياهي موي سر ماي استفاده كنيد. ما فقط در مورد محصولات ماي مشاوره مي دهيم و محصولاتمان را با برندهاي ديگر مقايسه نمي كنيم. از آنجايي كه از شخص يا مركز خاصي نيز حمايت نمي كنيم، از پيشنهاد در اين مورد معذوريم.

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا کنید