کرم‌ های نرم‌کننده دست و صورت مای

کرم‌ های نرم‌کننده دست و صورت مای با توجه به ماده به کار رفته در فرمول ساخت آنها می‌توانند اثرهای درمانی و ترمیمی بر پوست داشته باشند. از جمله مواد موثر مفید کرم‌های دست و صورت می‌توان به جوجوبا، آلوئه‌ورا و بائوباب اشاره کرد.


کرم نرم کننده جوجوبا

کرم دست و صورت جوجوبا

روغن جوجوبای موجود در کرم دست و صورت جوجوبا، شباهت زیادی به سبوم (چربی طبیعی پوست) دارد بنابراین نرم‌کننده و مرطوب‌کننده‌ای عالی برای پوست و همچنین یک ماده آنتی‌اکسیدان و ضدچروک خوب محسوب می‌شود. از همین رو زمانی که سبوم طبیعی پوست به دلیل افزایش سن و یا آلودگی‌های محیطی کاهش می‌یابد، روغن جوجوبا جایگزین مناسبی برای چربی پوست است.

روغن جوجوبا، سبوم اضافی پوست را در خود حل کرده و به همین دلیل، علیرغم اینکه روغنی گیاهی است، منجر به انسداد منافذ پوست نمی‌‌شود و علاوه براین، مواد نگهدارنده و ضد میکروبی هم دارد بنابراین جوش‌زا نبوده و برای پوست‌های آکنه‌ای مضر نیست.

بر اساس تحقیقاتی که در دانشگاه میشگان صورت گرفته است، روغن جوجوبا اجازه زنده ماندن به پنج نوع از باکتری‌های رایج و مضر پوست را نمی‌دهد. این روغن در درمان آکنه، اگزما، قارچ انگشتان پا و چین و چروک پوست موثر است.

معرفی محصول: کرم دست و صورت جوجوبا
مقاله مرتبط: کرم دست و صورت جوجوبا مای


کرم دست و صورت آلوورا

کرم آلوئه‌ورا اثرات ضدالتهابی «آلوئه‌ورا» روی پوست از مدت‌ها پیش به اثبات رسیده است. از نمونه‌های معروف و مستند تاریخی این امر می‌توان به استفاده از آن در ترمیم سوختگی‌ها و التهابات پوستی در بمباران‌های اتمی ژاپن در جنگ جهانی دوم اشاره کرد.

این گیاه همچنین با کمک به ساخته شدن کلاژن و الاستین، موجب انعطاف‌پذیری بیشتر پوست و کاهش چین و چروک می‌شود. ضمن اینکه در کاهش تولید رنگدانه‌های پوست نیز نقش‌آفرینی و در نتیجه از پیدایش لک‌های پوستی ناشی از افزایش سن نیز جلوگیری می‌کند.

کرم آلوورا نرم‌کننده و مرطوب‌کننده‌ای ایده‌آل است. ضمن اینکه با اثرات فوق‌العاده ضدخارش، قرمزی و التهاب خود، برای پوست‌های خشک و آسیب‌دیده عالی و همچنین در درمان اگزمای پوستی و تحریکات ناشی از پوشک نوزادان بسیار مؤثر است.

معرفی محصول: کرم دست و صورت آلوئه ورا
مقاله مرتبط: کرم دست و صورت آلوورا مای

کرم آلوورا

کرم دست و ناخن بائوبابکرم دست و ناخن بائوباب

کرم دست و ناخن بائوباب

کرم دست و ناخن بائوباب از باعث محافظت و کمک به ترمیم و بازسازی سریع‌تر پوست دست و ناخن، تأمین نرمی و رطوبت پوست و درخشندگی و استحکام ناخن‌ها می‌شود.

کرم دست و ناخن بائوباب سرشار از ویتامین‌ها و امگا ۶ و ۹ است و همچنین در ترمیم و تغذیه بافت پوست و رفع ناصافی و شکنندگی ناخن تاثیر می‌گذارد.

اثرات بارز ضدالتهابی و ضد تحریکات پوست، نرم‌کنندگی عالی پوست، ناخن و کوتیکول، رطوبت‌رسانی مناسب به پوست و ناخن و محافظت قوی و جلوگیری از پیری زودرس پوست از دیگر ویژگی‌های این کرم است.

تیزر کرم‌ های نرم‌کننده دست و صورت مای در تلویزیون

راهنمای انتخاب کرم نرم کننده مناسب

راهنمای انتخاب کرم نرم کننده مناسب