محصولات بلک دایموند

درباره بلک دایموند

سرشت انسان جویای زیبایی و آراستگی است و استعداد درک زیبایی از جمله مواهب فطری در روح آدمی است. بلک دایموند به معنای الماس سیاه، سبک جدیدی را در زمینه محصولات آرایشی مورد استفاده روزانه به بازار عرضه کرده است. محصولات ما حس زیبایی را به صورت تمام و کمال برای مصرف کنندگان به ارمغان آورد.

محصولات آرایشی بلک دایموند، ترکیبی از خلاقیت و کیفیت است که بر اساس آخرین نوآوری های صنعت آرایشی در مجهزترین لابراتوار خاورمیانه و با استفاده از مرغوب ترین مواداولیه از آلمان، فرانسه و ایتالیا در کشور عزیزمان ایران متولد شده است. در این راستا شرکت آریان کیمیا تک از بهترین مشاوران و کارشناسان کنترل کیفیت و برترین متخصصان در زمینه تحقیق و توسعه بهره گرفته و بالاترین استانداردها را در جهت کسب رضایت مشتریان، رعایت نموده است.

بلک دایموند با ارائه محصولاتی منحصربه فرد در رنگ های متنوع و همسو با مد روز با ماندگاری بالا و ظاهر مات، با برخورداری از کیفیت بالا و قیمت مناسب و در بسته بندی های جذاب و شیک، اعتمادبه نفس و اطمینان را به طرفداران زیبایی ناب و سالم هدیه می دهد.

زیبایی درخشش حقیقت است، بدین معنی که نهایت برازندگی، تشعشع واقعیت زیبایی چهره است و شعار Shine On Like A Diamond نیز تجلی بخش همین مفهوم است.

DELUXE PRESSED POWDER (2)

نکات آرایشی بلک دایموند

null

بدرخش همچون الماس، بلک دایموند